• הצהרת נגישות לאתר

הצהרת נגישות – גדי גידיץ -מרכז לימוד מתמטיקה ופיזיקה (להלן: ”החברה”)

כ- 20% מהאוכלוסייה בישראל מוגדרים אנשים עם מוגבלות בדרגות שונות.אדם עם מוגבלות הינו אדם עם מוגבלות פיזית, נפשית או שכלית לרבות קוגניטיבית, קבועה או זמנית, אשר בשלה מוגבל תפקודו באופן מהותי בתחום אחד או יותר מתחומי החיים העיקריים. החברה מייחסת חשיבות רבה לביצוע התאמות נגישות לאנשים עם מוגבלות. אישורית משקיעה לאורך זמן מאמצים בשיפור הנגישות ופועלת באופן מתמיד לשם כך. התאמות אלו נעשות תוך עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, והתקנות על פיו.

נגישות אתר האינטרנט

אתר האינטרנט של החברה (giditz.co.il) (להלן “האתר”) הינו בבעלות וניהול החברה. המידע והשירות אשר ניתנים באתר עומדים בתקן התאמת הנגישות הנדרש על-פי חוק (ת”י 5568) ברמה של AA. האתר נבדק ונמצא מתאים לצפייה בדפדפנים Chrome, Firefox ו Internet Explorer – . האתר מספק נגישות פונקציונאלית ברמה גבוהה לרכיבים ולמידע תוך שימת דגש על נגישות מהמקלדת ועיצוב נגיש.

נגישות האתר בסלולר

האתר הנגיש זמין לכניסה גם דרך הסלולר או כל מכשיר חכם אחר, וזאת בעזרת טכנולוגיית “אתר רספונסיבי” אשר מתאים את עצמו אוטומטית לכל סוגי המסכים: למחשב, למסכי מגע (אייפד, סמרטפונים), ולרזולוציות שונות. צפייה באתר דרך הסלולר או מכשיר חכם אחר תכלול את כל המידע והכלים להתאמת נגישות אשר מופיעים באתר האינטרנט הרגיל. אישורית מבקשת להבהיר כי מדובר בטכנולוגיה חדשה המאפשרת צפייה באתר האינטרנט במגוון פלטפורמות, המתעדכנת תדיר, ולפיכך עלולות לעיתים להתרחש תקלות אשר ידווחו לגורמים הרלוונטיים בצוות אישורית ויטופלו בהקדם.

יצירת קשר בנושא נגישות:

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, או שיש לכם הצעה לשיפור, נשמח לקבל הערות ובקשות באמצעות פנייה לרכז הנגישות שלנו באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות מטה. אנו עושים ונעשה כל שביכולתנו על מנת להשתפר ולתקן.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

דוא”ל – [email protected]

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

עדכון אחרון 26/07/2022

שלב 1: פרטים 50%

טופס הזמנה

יש למלא את הפרטים מטה:

מיד לאחר מילוי הטופס תועבר לדף מאובטח בהצפנת SSL 2048bit בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי.
שלב 1: פרטים 50%

טופס מילוי פרטים

יש למלא את הפרטים מטה:

שלב 1: פרטים 50%

טופס הזמנה

יש למלא את הפרטים מטה:

מיד לאחר מילוי הטופס תועבר לדף מאובטח בהצפנת SSL 2048bit בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי.